Kontakta oss

Här hittar du alla kontaktuppgifter till våra kontor och vår personal.
Du når oss såklart alltid på telefon 0771-23 24 30 eller via e-post info@norsecraftgeo.se eller support@norsecraftgeo.se

-Du vet väl att du enkelt kan logga in och beställa dina reservdelar och tillbehör i vår webbshop >>

Gå direkt till:   ÖST   VÄST   SYD   PERSONAL

Öst (Huvudkontor)

Besöks- och postadress
Orrvägen 26
192 55 SOLLENTUNA

Fakturaadress
info@norsecraftgeo.se

Hitta till oss

Väst

Besöks- och postadress
Orrekulla industrigata 19
425 36 HISINGS KÄRRA

 

Välkommen till Göteborgskontoret!
Beläget på Hisingen, Sveriges 5:e största ö, alldeles intill Göta älv ligger vårat kontor i väst. Här har vi vår centrala serviceverkstad för Topcon- och Sokkia mätinstrument, support  mätinstrument och service/support maskinkontroll.
Det är även här vi har vårt centrallager.

Kontoret är som regel öppet vardagar 8:00-16:00 (lunch 12:00-13:00) men avvikelser kan förekomma. Behöver du träffa oss andra tider så slå oss en signal på telefon 0771-23 24 30 så löser vi det.

Hitta till oss

Syd

Besöks- och postadress
Industrigatan 17
243 32 HÖÖR

Kontoret kan vara obemannat vissa tider/dagar då vi är ute på fält.
Du når oss alltid på telefon 0771-23 24 30.

Hitta till oss

Norsecraft Geo AB, Maskinkontroll

Org.nummer: 556886-2743

Per Westerberg

VD/CEO

08-684 515 10
per.westerberg@norsecraftgeo.se

Klas Rolofsson

Försäljning

031-387 24 03 / 070-416 96 60
klas.rolofsson@norsecraftgeo.se

Lars Rosén

Försäljning

072-002 76 74
lars.rosen@norsecraftgeo.se

Joakim Ekerstrand

Försäljning

073-567 87 14
joakim.ekerstrand@norsecraftgeo.se

Martin Månsson

Service- och supportansvarig

031-387 24 06
martin.mansson@norsecraftgeo.se

Eddy Törnqvist

Service- och Supporttekniker

070-783 59 06
eddy.tornqvist@norsecraftgeo.se

Rasmus Djupedal

Supporttekniker

08-650 04 81
rasmus.djupedal@norsecraftgeo.se

Ahmed Khleif

Supporttekniker

08-684 515 57
ahmed.khleif@norsecraftgeo.se

Kristian Rosén

Servicetekniker

08-684 515 09
kristian.rosen@norsecraftgeo.se

Kristian Rosén

Servicetekniker

08-684 515 09
kristian.rosen@norsecraftgeo.se

Rasmus Djupedal

Supporttekniker

08-684 515 07
rasmus.djupedal@norsecraftgeo.se

Ahmed Khleif

Supporttekniker

08-684 515 57
ahmed.khleif@norsecraftgeo.se

Norsecraft Geo Position AB, Mätinstrument

Org.nummer: 556880-2036

Bengt Lindell

VD/CEO

08-684 515 04
bengt.lindell@norsecraftgeo.se

Susanne Gavhed

Försäljning

08-684 515 51
susanne.gavhed@norsecraftgeo.se

Petteri Lindö

Försäljning

031-387 24 07
petteri.lindo@norsecraftgeo.se

Linus Myrbäck

Teknisk chef

031-387 24 11
linus.myrback@norsecraftgeo.se

Niclas Ruta

Eftermarknad

08-684 515 52
niclas.ruta@norsecraftgeo.se

Martin Magnusson

Eftermarknad

031-387 24 04
martin.magnusson@norsecraftgeo.se

Berndt Roesler

Servicetekniker

031-387 24 02
berndt.roesler@norsecraftgeo.se

Fernando Bosch

Servicetekniker

031-387 24 08
fernando.bosch@norsecraftgeo.se

Lars Netterberg

Ekonomichef

08-684 515 06
lars.netterberg@norsecraftgeo.se

Andreas Otterborg

Inköp och Logistik

031-387 24 01
andreas.otterborg@norsecraftgeo.se